zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
RSS

                 "Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt."

Wielki Mistrz Shigeru Oyama,10 danRok 2014 jest szczególnym rokiem dla naszego klubu – obchodzimy jubileusz XX lecia (1994-2014) działalności !


                                                      TERMINARZ TRENINGÓW w sezonie 2013/2014 : ►  KLIKNIJ

Nowości i komunikaty !


            Udającym się na wczasy, obozy sportowe i wypoczywającym w domach,
życzę udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!
                                                                                       Sensei Dariusz Hachaj ,3 Dan


(szczegóły pierwszych treningów umieszczone będą we wrześniu na stronie internetowej i plakatach).

  • Z okazji  Dnia Dziecka w dniu 21.06.2014 odbyła się bardzo udana wycieczka autokarowa do zamku Ogrodzienieckiego. Na tle malowniczych plenerów zamku przeprowadzony został trening karate i samoobrony. Zwiedzaliśmy z przewodnikiem muzeum, wspaniałe ruiny zamku oraz park miniatur. Hitem wycieczki okazały się pyszne grilowane kiełbaski i zjazdy na torze saneczkowym.   (zdjęcia wkrótce)  • Wszystkim uczestnikom pokazów na piknikach rodzinnych w Szkole Sportowej nr 20 i Szkole Podstawowej nr 9  dziękuję za udział. OSU!

Aktualności

Kurs pierwszej pomocy dla instruktorów

10.05.2014

       Celem zapewnienia bezpieczeństwa ćwiczących, instruktorzy naszego kubu zostali przeszkoleni z zakresu udzielania pierwszej pomocy i resuscytacji. Szkolenie przeprowadził dyplomowany ratownik medyczny asp. Tomasz Burnat, na co dzień odpowiedzialny za szkolenie z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy w jednostkach Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej w naszym powiecie.

Trening w Parku Strzeleckim

03.05.2014

    Jak co roku w dniu 1 maja 2014r.  zorganizowano dla wszystkich członków klubu w Parku Strzeleckiego w Tarnowie wspólny trening pokazowy. Pogoda i publiczność dopisała.


Karate, samoobrona - bezpieczne dziecko

02.04.2014

   W ramach projektu "Karate, samoobrona - bezpieczne dziecko" gościliśmy w naszym klubie Shihan Józefa Pietrasa, 5 dan. Seminarium adresowane było do dzieci oraz młodzieży i dorosłych ćwiczących Oyama Karate. Szkolenie odbyło się w dwóch oddzielnych grupach wiekowych i umożliwiło między innymi, zapoznanie się z wybranymi metodami bezpiecznego radzenia sobie w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia. Shihan Józef Pietras to wieloletni instruktor sportu i rekreacji, karate, combat, muai-thai, prowadzący szkolenia specjalne, programy autorskie dla dzieci -”Mały Ninja”, młodzieży i dorosłych -”Pro Fight System” zawierające elementy karate, combat i systiema.