zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
RSS

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt."

Wielki Mistrz Shigeru Oyama,10 dan
Nowości i komunikaty !


MISTRZOSTWA POLSKI Południowej OYAMA PFK, Tarnów 2015
w internecie (kliknij w logo)

Uczestnicy finałów.    Foto. Radosław Dyduch


TERMINARZ TRENINGÓW w sezonie 2014/2015    (kliknij w logo obok) :
Z A P I S Y   T R W A J Ą   P R Z E Z   C A Ł Y    R O K   -   Z A P R A S Z A M Y !
Aktualności

Puchar Europy Oyama IKF 2015

22.05.2015

Puchar Europy Oyama IFK, Wieliczka
23-24 maj 2015r.

Mistrzostwa Polski Południowej Oyama P F K, Tarnów 2015

26.04.2015

 

     
Ogromnym sukcesem organizacyjnym i sportowym okazały się zorganizowane przez nasz klub i wydatnej pomocy Urzędu Miasta Tarnowa - Mistrzostw Polski Południowej Oyama Polskiej Federacji Karate. Jesteśmy bardzo wdzięczni naszemu Głównemu Partnerowi GRUPIE AZOTY oraz firmom: P.B.U.H. ZELIAŚ, F.U.H. ZELTRANS, MATBUD, MORS&CP, F.U.H. GRANIMEX, PROCONSULT, DOM i OGRÓD, IMPREX, KĘPA SPORT i  wszystkim pozostałym sponsorom za okazane serce dla wszystkich startujących młodych sportowców a w szczególności ćwiczących w Tarnowskim Klubie Sportowym Oyama Karate.

Mistrzostwa Polski Wschodniej Oyama Karate - Rzeszów 2015

29.03.2015

      Pierwsze miejsce dla Kiriłła Padło, drugie dla Jakuba Kamińskiego oraz trzecie dla Jakuba Wnęka i Damiana Stefańskiego na Mistrzostwach Polski Wschodniej Oyama Karate w kumite w Rzeszowie.