zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
RSS

                 "Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt."

Wielki Mistrz Shigeru Oyama,10 danRok 2014 jest szczególnym rokiem dla naszego klubu – obchodzimy jubileusz XX lecia (1994-2014) działalności !


                                                      TERMINARZ TRENINGÓW w sezonie 2014/2015 : ►  KLIKNIJ

Nowości i komunikaty !


Witamy po wakacjach, OSU!

               Rozpoczynamy nowy sezon szkoleniowo-sportowy 2014/2015. Zapraszam wszystkich w dniu 08.09.2014 (poniedziałek) o godz. 1900 na spotkanie organizacyjne i pierwszy trening w Szkole Sportowej nr 20 w Tarnowie ul. Zbylitowska 7. Terminy zajęć w pozostałych szkołach podamy wkrótce.
                                                                                      
                                                                                                      Sensei Dariusz Hachaj ,3 Dan

Aktualności

Pokazy na piknikach szkolnych

29.08.2014

Wszystkim uczestnikom pokazów na piknikach rodzinnych w Szkole Sportowej nr 20 i Szkole Podstawowej nr 9 w Tarnowie bardzo dziękuję za przybycie i pomoc w organizacji. OSU!

                                                                                                                                                     Sensei Darek

Dzień Dziecka 2014

29.06.2014

Z okazji Dnia Dziecka w dniu 21.06.2014 odbyła się bardzo udana wycieczka autokarowa do zamku Ogrodzienieckiego. Na tle malowniczych plenerów zamku przeprowadzony został trening karate i samoobrony. Zwiedzaliśmy z przewodnikiem muzeum, wspaniałe ruiny zamku oraz park miniatur. Hitem wycieczki okazały się pyszne grilowane kiełbaski i zjazdy na torze saneczkowym.

Kurs pierwszej pomocy dla instruktorów

10.05.2014

       Celem zapewnienia bezpieczeństwa ćwiczących, instruktorzy naszego kubu zostali przeszkoleni z zakresu udzielania pierwszej pomocy i resuscytacji. Szkolenie przeprowadził dyplomowany ratownik medyczny asp. Tomasz Burnat, na co dzień odpowiedzialny za szkolenie z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy w jednostkach Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej w naszym powiecie.