zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
RSS

                 "Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt."

Wielki Mistrz Shigeru Oyama,10 danRok 2014 jest szczególnym rokiem dla naszego klubu – obchodzimy jubileusz XX lecia (1994-2014) działalności !


                                                      TERMINARZ TRENINGÓW w sezonie 2014/2015 : ►  KLIKNIJ

Nowości i komunikaty !

     11 października 2014r. w Krakowie odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Oyama Karate adresowane do szefów klubów i kierowników wyszkolenia technicznego.
Spotkanie otwarł Hanshi Jan Dyduch 8 dan który uroczyście wręczył pasy i certyfikaty mistrzowskie uczestnikom egzaminu w Sankt Petersburgu. W pierwszej części seminarium przeprowadzone zostało szkolenie sędziowskie, które poprowadził shihan Paweł Pajdak 5 dan. W drugiej części odbył się trening autorski sensei Mariusza Pawlusa 4 dan poświęcony elementom i taktyce walki utylitarnej w warunkach cywilnych. Klub nasz reprezentowali instruktorzy: Dariusz Hachaj, Jarosław Kaliciński i Mariusz Liszka.

      Po seminarium szkoleniowym odbył się Zjazd Sprawozdawczy OYAMA Polskiej Federacji Karate w czasie którego, delegaci podsumowali działalność Organizacji za minione 3 lata i nakreślili jej program do 2016 roku.

Aktualności

Pokazy na piknikach szkolnych

29.08.2014

Wszystkim uczestnikom pokazów na piknikach rodzinnych w Szkole Sportowej nr 20 i Szkole Podstawowej nr 9 w Tarnowie bardzo dziękuję za przybycie i pomoc w organizacji. OSU!

                                                                                                                                                     Sensei Darek

Dzień Dziecka 2014

29.06.2014

Z okazji Dnia Dziecka w dniu 21.06.2014 odbyła się bardzo udana wycieczka autokarowa do zamku Ogrodzienieckiego. Na tle malowniczych plenerów zamku przeprowadzony został trening karate i samoobrony. Zwiedzaliśmy z przewodnikiem muzeum, wspaniałe ruiny zamku oraz park miniatur. Hitem wycieczki okazały się pyszne grilowane kiełbaski i zjazdy na torze saneczkowym.

Kurs pierwszej pomocy dla instruktorów

10.05.2014

       Celem zapewnienia bezpieczeństwa ćwiczących, instruktorzy naszego kubu zostali przeszkoleni z zakresu udzielania pierwszej pomocy i resuscytacji. Szkolenie przeprowadził dyplomowany ratownik medyczny asp. Tomasz Burnat, na co dzień odpowiedzialny za szkolenie z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy w jednostkach Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej w naszym powiecie.